Архів

Результати проведення конференцій
ФАКУЛЬТЕТ МЕХАТРОНІКИ І КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КНУТД РОЗПОЧАВ СПІВПРАЦЮ З УСТАНОВАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
15 червня 2017 року відбулося підписання Угоди про співпрацю між факультетом мехатроніки та комп’ютерних технологій КНУТД та відділом теплометрії, діагностики і оптимізації в енергетиці Інституту технічної теплофізики НАН України.
Церемонію підписання Угоди відкрив ректор університету, академік Іван Михайлович Грищенко.
Ректор університету у вітальному слові побажав співробітникам факультету та відділу теплометрії, діагностики і оптимізації в работа на форекс видеоуроки енергетиці Інституту технічної теплофізики плідної співпраці і нових спільних наукових і практичних досягнень.

Угоду підписали: Віталій Павлович Бабак заступник директора з наукової роботи інституту технічної теплофізики НАН України, член-кореспондент АН України та Микола Анатолійович Зенкін – декан факультету МКТ, професор.


Підписану Угоду затвердив ректор університету, академік Іван Михайлович Грищенко.

Угода передбачає співпрацю в галузі підготовки магістрів, докторів філософії та докторів наук за спеціальностями, за якими ведеться підготовка на факультеті МКТ, створення спільних авторських колективів для проведення наукових досліджень, підготовки та видання наукової,та навчально-методичної літератури.

15 червня 2017 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Мехатронні системи: інновації та інжиніринг» MSIE – 2017.
Конференцію відкрив декан факультету мехатроніки і комп’ютерних технологій професор Зенкін М.А.

З вітальним словом до учасників та гостей конференції звернувся ректор університету, академік Іван Михайлович Грищенко.

Учасників конференції також привітали:
• директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти та науки України Віктор Степанович Шовкалюк;
• проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України Олег Альбертович Машков.

• президент асоціації «Укргідроенерго», перший заступник генерального директора ПАТ «Укргідроенерго», Герой України Семен Ізрайлевич Поташник;

• проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України Олег Альбертович Машков.

У роботі конференції взяли участь науковці і представники бізнес кіл з України, Туреччини, Угорщини, Італії, Німеччини, Швейцарії, Польщі та Сполучених Штатів Америки.
З доповідями на конференції виступили:
Віталій Павлович Бабак – заступник директора з наукової роботи інституту технічної теплофізики НАН України, член-кореспондент АН України;

Юрій Борисович Кабаков – директор органу сертифікації персоналу Української асоціації якості;

Іштван Вереш – директор «Specimpex KFT», Угорщина;

Борис Миколайович Злотенко – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електромеханічних систем Київського національного університету технологій та дизайну;

Ali Turan – президент «TURAN ELEKTRIK», Бодрум, Турція;

Олексій Володимирович Васильченко – начальник відділу технічної підтримки ТОВ «Camozzi», Італія-Україна.

Виступи доповідачів супроводжувались жвавою дискусією.

Частина доповідей конференції була представлена на постер-сесії, де автори могли поділитись своїми науковими здобутками у вигляді невимушеного спілкування.
Ми раді були вітати гостей та учасників конференції, адже в поєднанні науки та виробництва ми бачимо майбутнє, як наших власних інноваційних проектів, так і розвиток мехатроніки в Україні.

В РАМКАХ КОНФЕРЕНЦІЇ БУЛО ПРОВЕДЕНО
СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ФАКУЛЬТЕТУ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Відбулася низка заходів, зокрема театралізоване дійство «Одного разу на МКТ».
В концерті брали участь викладачі, студенти факультету, а також професійні та народні колективи.
Атмосферу свята вдало підтримували багаторазові лауреати міжнародних конкурсів – дитячий хореографічний ансамбль «Дитинства світ».

Вокальні і танцювальні номери виконували як студенти-аматори, так і колективи художньої самодіяльності нашого університету – народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» та студія народної пісні «Червона калина»Запальними номерами запам’яталися члени команди КВК факультету МКТ «ДЕДЛАЙН» — переможці Кубку ректора 2017 року, заворожив глядачів ліричною піснею доцент Костянтин Скрипка.

Загальне єднання студентів і викладачів факультету відбулося наприкінці концерту навколо святкового торту з новою емблемою факультету.

Цього ж дня на стадіоні університету було проведено флешмоб, організований студентським самоврядуванням факультету МКТ, який знімали з сучасних квадрокоптерів.

Під час акції понад 80 студентів і активістів самоврядування зізналися у любові до свого факультету.
15.06.2017